KONST / Litografier / Färglitografi 13535266
nr 1353 5266
Madeleine Pyk
(f. 1934), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 180/200, bladets mått: 41x26,5cm
Madeleine Pyk, född 1934 i Stockholm.
Utrop:
600 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 12 oktober 2020
kl 20:09:52
300 kr
350 kr
500 kr
1.100 kr
700 kr
800 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
1.100 kr (Budbetjänt)